08.04.2021 14:21 0 NW/art.spons. Artykuł sponsorowany

Pięć najciekawszych projektów tanich w budowie

art. spons.

Nie chcemy mieszkać w bloku do końca życia. Mamy już własną działkę odpowiedniej wielkości, na której chcemy zbudować dla naszej rodziny upragniony dom. Nadszedł czas, że możemy spełnić nasze marzenie.

Od czego zacząć?

Dokonaliśmy już analizy naszych potrzeb i możliwości finansowych. Od dłuższego czasu przeglądamy Internet i szukamy odpowiedniego projektu. Chcemy rozważyć wiele opcji, by dokonać najlepszego wyboru, bo budowa domu to decyzja niezwykle ważna. Po analizie zdecydowaliśmy się na zakup gotowego projektu domu taniego w budowie, który zaspokoi potrzeby naszej rodziny.

Jaki projekt wybrać?

Chcąc dobrze wybrać, musimy sprawdzić uwarunkowania lokalizacyjne naszej działki i zapisy w MPZP lub WZ, które określą nam, czy możemy na niej wybudować dom z poddaszem użytkowym, parterowy, czy też piętrowy. Poszukiwania projektu domu taniego w budowie powinniśmy skierować w stronę projektów o prostych bryłach przekrytych dachem dwuspadowym. Na koszty budowy pozytywnie wpłynie rezygnacja z balkonów, wykuszy, a także lukarn, które są detalami dość kosztowymi w wykonaniu i wymagającymi pod względem właściwej izolacji. Chcąc zminimalizować wydatki, możemy dodatkowo rozważyć wariant realizacji inwestycji w systemie gospodarczym, mając jednocześnie na uwadze, że będzie to wymagać od nas dużego zaangażowania i wykonywania większości prac we własnym zakresie.

Szukając właściwego projektu, warto zwrócić uwagę na to, by przestrzeń domu była dobrze doświetlona, a o dobrą atmosferę i piękny ogród zadbamy sami.

art. spons.

Gdzie kupić projekt?

Szukając projektu domu taniego w budowie, wyróżniającego się atrakcyjną kompozycją elewacji, oferującego przemyślane oraz komfortowe wnętrze, warto zajrzeć na stronę Pracowni ARCHON+. W bogatej ofercie, przygotowanej przez doświadczonych architektów, znajdziemy obszerną kolekcję projektów tanich w budowie. To propozycje odpowiadające różnorodnym wymogom MPZP/WZ oraz spełniające rozmaite oczekiwania Inwestorów. Drobiazgowo przemyślane układy funkcjonalne są gwarancją komfortowego użytkowania, a profesjonalnie opracowana dokumentacja zapewnia bezproblemową realizację. Na stronie wybranego projektu domu możemy sprawdzić aktualne koszty budowy, w zakładce kosztorys prezentowane są skrócone zestawienia. Wraz z projektem możemy też zamówić kosztorys budowlany w formie wygodnego w obsłudze programu, który pozwoli nam na sprawną organizację budowy oraz pełną kontrolę kosztów na każdym etapie prac.

art. spons.

Zobaczmy najciekawsze projekty domów tanich w budowie z kolekcji ARCHON+

– Dom w zielistkach:

Tani w budowie mały nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym,

o powierzchni 109,88 m2

5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, garderoba.

– Dom w malinówkach 11

Tani w budowie mały nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym,

o powierzchni 114,68 m2

5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, pralnia.

– Dom w kostrzewach 4

Dom jednorodzinny parterowy,

o powierzchni 94,70 m2

4 pokoje, 1 kuchnia, 1 łazienka, toaleta, kotłownia, garderoba, kominek.

– Dom w kosaćcach NA

Dom jednorodzinny parterowy,

o powierzchni 84,28 m2 -

4 pokoje, 1 kuchnia, 1 łazienka, spiżarka, toaleta, kotłownia.

– Dom w nefrisach G2

Tani w budowie mały nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym,

o powierzchni 146,29 m2

5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, pralnia, garderoba, kominek, garaż.

Wszystkim zaprezentowanym projektom warto przyjrzeć się bliżej. Każdy z nich jest inny, ale łączy je to, że są projektami nowoczesnymi i funkcjonalnymi. To efektowne wizualnie domy z ciekawą elewacją, ze starannie dobranymi modnymi materiałami wykończeniowymi, bardzo gustownie zakomponowanymi. Wszystkie domy zaprojektowane są z dbałością o ich funkcjonalny układ i wygodę mieszkańców, a też z troską o dobre doświetlenie wnętrz, nie tylko w przestrzeni parteru, ale i poddasza. Aranżacja naturalnie doświetlonych kuchni zapewnia optymalny układ funkcji, odpowiednią ilość blatów roboczych, a także możliwość zastosowania wysokiej zabudowy. Salony są przestronne i wygodne, łączą się z tarasami, które stanowić będą nie tylko strefę przejścia do ogrodu, ale i doskonałe miejsce rekreacji na świeżym powietrzu. Pokoje w strefie prywatnej domów zapewniają wygodę zarówno dorosłym, jak i dzieciom, ich wielkość pozwala, by umieścić w nich wszystkie ważne elementy wyposażenia. Na stronie internetowej ARCHON+ można obejrzeć również pomysłowe aranżacje wnętrz.

art. spons.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty na www.archon.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24