01.10.2020 16:40 0 mat. partnera Materiał partnera

Wojciech Jaworski w Gdańsku i Spółka Sea Park stawiają nowe budynki na Przymorzu

mat. partn.

Na osiedlu Przymorze w Gdańsku przybywa nowych, ciekawych inwestycji. Jedną z nich jest budowa nowych 40-metrowców na działkach przy ulicy Czarny Dwór. W miejscu starego Hotelu Dal powstaną nowe, luksusowe hotele oraz budynki mieszkalne, które swoim świetnym położeniem z pewnością zachęcą potencjalnych mieszkańców do zainwestowania w mieszkania.

Spółka Jaworskiego Wojciecha buduje na Przymorzu

Spółka Sea Park, w której skład wchodzą RWS Group, PB Górski oraz INTUO należące do Jaworskiego, odpowiedzialne są za rozwój inwestycji, jaką jest budowa nowych 40-metrowców. Budynki powstają na działkach należących wcześniej do NSZZ Solidarność. Prace ruszyły pełną parą, a nowe budowle powstają w świetnej lokalizacji – w pobliżu znajduje się Park Reagana oraz morze, a także centrum handlowe.

O atrakcyjności Przymorza, jako okolicy do rozwijania nowych projektów, świadczy fakt, że w pobliżu powstaje kilka innych, ciekawych inwestycji. Jednym z przykładów mogą być powstające w okolicy Tarasy Bałtyku – 40-metrowiec budowany przez firmę Allcon Osiedla. Inna firma Develia realizuje budowlę Baltea Apartments, który ma stanąć przy ulicy Kaczyńskiego. Te nowe inwestycje nie dziwią nikogo, zwłaszcza, że Przymorze to jedna z dzielnic graniczących bezpośrednio z morzem. Powstające w tym miejscu apartamenty oraz hotele z pewnością będą cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony potencjalnych kupców oraz turystów. Do odwiedzenia Gdańska i Przymorza może przekonywać także świetna komunikacja miejska i obecność terenów zielonych, których na Przymorzu właśnie nie brak.

Inwestycje INTUO

Na terenie Gdańska trwają obecnie prace nad jeszcze jedną inwestycją Spółki Wojciecha Jaworskiego. We Wrzeszczu powstaje nowoczesny biurowiec, który będzie posiadał sześć kondygnacji, blisko 20 metrów wysokości oraz około 2 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowych. Nowy biurowiec mieści się przy al. Grunwaldzkiej 144, a dojazd będzie do niego możliwy od strony ulicy Dekerta. Budynek będzie posiadał podziemny parking. Za projekt budynku odpowiada architekt Paweł Kleczek.

Niedawno Spółka oddała również do użytku piękną kamienicę utrzymaną w stylu klasycznym, która znajduje się w samym sercu Oliwy (zaraz naprzeciwko Parku Oliwskiego). Kamienica posiada dziewięć apartamentów oraz miejsce na lokal usługowy na parterze. Za projekt części wspólnej budynku odpowiadała architekt Iwona Jaworska. Kamienica posiada również antresolę na trzecim piętrze, która umożliwia mieszkańcom odpoczynek i podziwianie widoków na okolicę.

Załącznik:
1bXgw32qasdpXux.jpg


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24