05.08.2020 08:45 0 raz/autopromocja Autopromocja

Pupil na wakacjach – zapraszamy do nowej zabawy fotograficznej!

Mat. pras

Jak rodzinny wyjazd na wakacje, to również z naszymi domowymi zwierzątkami. Chcąc promować zabieranie ze sobą na urlopowe wycieczki czworonożnych członków rodziny, zapraszamy do udziału w fotograficznej zabawie!


AKTUALIZACJA 17 lipca

Opalają się w blasku słońca, kąpią w Bałtyku, spacerują po górach – pupile mieszkańców Nordy zwiedzają świat w czasie wakacji. Nie narzekają na nudę i nadmiar obowiązków, ale przede wszystkim nie opuszczają swoich właścicieli-fotografów na krok. Poniżej galeria zdjęć z początku naszej fotograficznej zabawy, do której wciąż zachęcamy naszych Czytelników.

Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik. Fot. Czytelnik. Fot. Czytelnik. Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik. Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik.jpg Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik


Wakacje to czas, który często spędzamy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi na wspólnym odkrywaniu nowych miejsc. Coraz więcej hoteli, pensjonatów, czy gospodarstw agroturystycznych otwiera swoje podwoje dla gości z psami i kotami. Nie musimy już szukać dla nich opieki na czas wyjazdu, a możemy razem cieszyć się podróżą i zwiedzaniem ciekawych miejsc w kraju i na świecie.

Dlatego chcemy zaprosić naszych Czytelników do wspólnej zabawy fotograficznej. Zachęcamy do wysyłania zdjęć ze zwierzakami, które będziemy publikować. W ten sposób chcemy pokazać wszystkim, jak dobrze jest spędzać czas w towarzystwie naszych kudłatych podopiecznych. Nikt tak dobrze nie pokaże ich uroku i dobrego nastroju, jak kochający opiekun.

Tą zabawą, chcemy również promować wspólne wyjazdy i spędzanie wakacji, po to, aby żaden zwierzak nie musiał tęsknić za swoim przyjacielem.

Zapraszamy do zamieszczania zdjęć w wiadomości na facebookowym profilu Nadmorski24.pl.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24