02.12.2020 08:00 0 art. spons. Artykuł sponsorowany

Wygodne życie na Osiedlu Beauforta

Osiedle Beauforta

Codzienny komfort życia – tak jednym zdaniem można streścić zalety Osiedla Beauforta, budowanego przez Euro Styl z Grupy Dom Development w Pogórzu przy granicy z Gdynią. Atrakcyjna infrastruktura rekreacyjna i sportowa, bogate zaplecze usługowe i handlowe, wygodny dojazd do centrum miasta oraz bliskość plaż i naturalnych terenów zielonych – to tylko niektóre atuty tej inwestycji. Do końca stycznia 2021 roku wybrane mieszkania na tym osiedlu dostępne są w promocji „100 mieszkań z rabatami przez 100 dni”.

Osiedle Beauforta jest doskonałym miejscem do życia dla osób ceniących aktywność i rekreację na świeżym powietrzu. Z myślą o nich powstaje tam bogata infrastruktura sportowa, w tym m.in. oświetlone boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, zewnętrzna siłownia, crossfit, pająk linowy, ścianka wspinaczkowa i skate park. Najmłodszych mieszkańców osiedla ucieszą: plac zabaw, tyrolka, dziecięcy domek i zielony labirynt.

Sąsiedzkiej integracji sprzyjać będą zielnik i grządki uprawne, gdzie mieszkańcy będą mogli posadzić zioła i własne sadzonki. Odpoczywając w dolinie kwiatów będzie można obserwować i pielęgnować rozmaite gatunki roślin. Nie zabraknie ich również w strefie relaksu położonej przy oczku wodnym. Na terenie inwestycji powstaną ogrody deszczowe, wkomponowane w przestrzeń pomiędzy budynkami. Porastające je drzewa, krzewy, byliny i trawy ozdobne będą służyć retencji, a przenikając się z dekoracyjną zielenią, stworzą piękną całość.

Osiedle Beauforta

Rozległy teren osiedla, poprzecinany alejkami, zachęcać będzie do spacerów. Terenów spacerowych, do uprawiania nordic walking czy biegania oraz jazdy na rowerze nie brakuje też w pobliżu inwestycji. Do plaży w gdyńskich Babich Dołach czy na Oksywiu można dojechać autem w 10, a rowerem w 20 minut. Na wielbicieli kite- i windsurfigu czeka oddalona o kwadrans jazdy samochodem Rewa, a na smakoszy świeża ryba z kutra w malowniczych Mechelinkach.

Osiedle Beauforta

Na Osiedlu Beauforta nasi klienci mają do wyboru funkcjonalnie zaprojektowane dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania, o powierzchni od 38 m kw. do 78 m kw. Na uwagę zasługuje też wysoka jakość i staranność wykończenia części wspólnych budynków, utrzymanych w nadmorskim klimacie. Inwestycję cechuje elegancka, ponadczasowa architektura. Niska, trzypiętrowa zabudowa sprzyja tworzeniu kameralnych osiedlowych stref - mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Osiedle Beauforta Osiedle Beauforta Osiedle Beauforta Osiedle Beauforta Osiedle Beauforta Osiedle Beauforta Osiedle Beauforta Osiedle Beauforta

Dzięki znajdującym się w pobliżu sklepom oraz galerii handlowej, punktom usługowym, przychodniom, szkołom podstawowym oraz ulokowanym na terenie inwestycji przedszkolu mieszkańcy Osiedla Beauforta będą mieli „pod ręką” wszystko, co niezbędne do codziennego wygodnego życia. A gdy będą chcieli skorzystać z udogodnień i atrakcji, które oferuje śródmieście Gdyni, wygodnie dojadą tam dzięki rozwiniętej sieci autobusowej oraz infrastrukturze drogowej. W niedalekiej przyszłości planowana jest budowa Pomorskiej Kolei Aglomeracyjnej, która połączy okolice Osiedla Beauforta nie tylko z centrum Gdyni, ale także z pozostałymi częściami Trójmiasta.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24