02.07.2020 18:41 1 rp/TTM

Plac asfaltowy przy wejherowskim skateparku zmienił się w tor przeszkód

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Pogoda w ostatnich dniach nie do końca sprzyja plażowaniu. Zamiast tego można jednak postawić na sport. Jedną z propozycji jest jazda na rolkach. Od czwartku (2 lipca) przez całe wakacje w Wejherowie odbywać będą się warsztaty dla tych, którzy zechcą podszkolić swoje umiejętności w tej dyscyplinie.

Od tej pory w każdy wakacyjny czwartek widok najmłodszych miłośników jazdy na rolkach nie będzie nikogo dziwił. Na pierwszych zajęciach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" nie zabrakło chętnych.

Uczymy się jeździć i doskonalimy technikę jazdy, którą już posiadamy. Zajęcia przeznaczone są dla każdego uczestnika, bez znaczenia jest tutaj wiek, liczą się chęci – zaznacza Julian Ziółkowski, instruktor nauki jazdy na rolkach.

A tych nie brakuje tym bardziej, że zajęcia i wykonywane podczas nich ćwiczenia, budzą dużo pozytywnych emocji.

Ćwiczymy od pierwszych kroków po jazdę slalomem, tyłem, przodem czy na jednej nodze – wylicza instruktor.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Jak podkreślają organizatorzy, to nie tylko tricki i lekcje, ale przede wszystkim dobra zabawa i mnóstwo radości z jazdy. Bezpłatne warsztaty odbywać się będą w każdy wakacyjny czwartek od 11:00 do 14:00 przy wejherowskim skateparku na ul. Konopnickiej. Na miejscu będzie można także za darmo wypożyczyć zarówno rolki, jak i chroniące życie i zdrowie kaski.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24